Sprzedam laptopy Dell Latitude + Fujitsu

Mini dział handlowy, który ma służyć wymianie sprzętu. Zanim założysz ogłoszenie, koniecznie przeczytaj regulamin działu handlowego!
Awatar użytkownika
shesellsseashells
Posty: 245
Rejestracja: 14 gru 2018, 12:49

Sprzedam laptopy Dell Latitude + Fujitsu

Post autor: shesellsseashells » 03 lis 2022, 20:54

czołem X)
stwierdziłem, że lepiej komuś te zabawki wydać niżeli mają się kisić u mnie w szafce, dodatkowo wierzę, że tutaj jest choć kilka osób, które znajdą jakieś zastosowanie dla tych komputerków :roll: mam nadzieję, że będziecie dla nich łaskawi
w każdym razie

Dell Latitude D510 (dwie sztuki, specyfikacja dotyczy obu)
procesor Intel Celeron M 1.51GHz (32-bitowy)
karta graficzna zintegrowana
matryca 1024x768, chyba 14 albo 15"
karta dźwiękowa jakaś z sigmatela. nie dam sobie reki uciąć ale jak grałem w half life na tym kompie to był w pełni działający EAX ale pamięć może mnie zwodzi i to po prostu zwykły sigmatel.
bez ramu, obsługuje dwie kostki, max 2GB (1x2GB)
bez dysku, sanki są, złącze IDE

ten z naklejkami ma wyświetlacz w lepszym stanie ale nie oznacza to, że ten bez stickerów jest gorszy. po prostu ma swoją dziwną przypadłość i jest z jednej strony mocniej rozjaśniony.
ten bez naklejek traktujcie trochę jako dawcę, lub do odnowienia bo jest w trochę biedniejszym stanie (nie ma napędu na płyty dodatkowo nie ma ejectu dla tych kart z boku, coś w stylu pcmcia, chyba expresscard to jest)
baterie w obu laptopach zostały rozbrojone. pozostawiłem plastik, który służy jako nóżka, poza tym w środku jest pusty

za jednego D510 100zł
d510.jpg
d510.jpg (105.61 KiB) Przejrzano 11501 razy
d5102.jpg
d5102.jpg (119.84 KiB) Przejrzano 11501 razy
Dell Latitude D430 (półtora sztuki bo jeden w pełni a drugi w częściach)
Intel Core2 Duo 1.20GHz (nie pamiętam nazewnictwa ale T7xxx). w tym co jest w częściach jest taki sam proc tylko, że 1.7GHz
karta graficzna zintegrowana
matryca 1280x800 12.5"
ram wlutowany 1GB, dodatkowo można wrzucić kostkę 1GB co razem daje 2GB DDR2
dysk ATA ZIF 120GB
dwie sprawne baterie trzymające około półtorej godziny do dwóch na Windowsie XP. zależy co robisz
do laptopa dorzucam tego w częściach + napęd DVD na usb, stacje dokującą (kompatybilna z innymi dellami serii D ale wymaga zasilacza 90w z tego co wiem i adapter mSATA na ZIF (jeśli HDD nie odpowiada to po prostu wsadź sobie SSD)
jeśli bateria w laptopie kiedyś zdechnie to nie polecam się jej pozbywać bo służy za część obudowy (nóżki, pokrywa też dysk)
za pełen zestaw D430 200zł.
d430.jpg
d430.jpg (122.14 KiB) Przejrzano 11501 razy
i na koniec Fujitsu Amilo Pro V3525 + V2055 w częściach
tutaj nie ma nic nadzwyczajnego, po prostu dwa zwykłe konsumenckie laptopy z 2006-2007 ale mają przyjemny plastik w dotyku
oba mają 15" i matryce 1280x800, oba mają jakiegoś celerona m, ale tylko V2055 ma kartę graficzną VIA
obsługują RAM DDR2 i dyski SATA
myśle, że 50zł to uczciwa cena :p
v3525.jpg
v3525.jpg (117.92 KiB) Przejrzano 11501 razy

jak kupić?


skontaktuj się ze mną tutaj na forum w wiadomości prywatnej lub pod tym postem. jestem też na discordzie
nie przewiduję negocjacji, chyba, że nadzwyczajnie jakiś szaleniec kupi więcej niż jedno zwierze X) LAMA
forma sprzedaży może być w sposób najprostszy czyli robisz przelew, ja wysyłam
jeśli mi nie ufasz to napisz, które chcesz kupić a wystawię ogłoszenie na allegrolokalnie (na olx nie umiem robić przesyłek)
wysyłam do paczkomatu inpost (dałbym kurier ale nie mam obecnie możliwości czekać cały dzień by kurier zamówiony na ósmą rano przyjechał po paczkę o czternastej)

czas wysyłki to przypuszczalnie 3 dni

Zablokowany