New Star Soccer. Zapomniana seria menadżerów piłkarskich (ale tak nie do końca ;)

W tym miejscu możemy porozmawiać o konsolach oraz o grach - niezależnie czy komputerowe, czy też konsolowe.
Awatar użytkownika
Trocisz
Posty: 200
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:17
Kontakt:

New Star Soccer. Zapomniana seria menadżerów piłkarskich (ale tak nie do końca ;)

Post autor: Trocisz » 07 kwie 2018, 14:46

Witam! Dzisiaj (skończ z tym dzisiaj!)
Heh. No to zaczynamy.
Serię New Star Soccer rozpocznę od części 3 ponieważ tą odsłonę uważam za najlepszą jaka się ukazała. (Wcześniejsze części były dotąd grami tekstowymi, a niemożliwe jest odnaleźć jakieś filmy o wcześniejszych częściach) A mianowicie seria ujrzała światło dzienne w 2002 roku. Jakoś o pierwszych dwóch odsłonach nikt zbytnio nie słyszał aż nadszedł rok 2005, wtedy to ukazała się 3 odsłona która weszła w widok 2D. Istnieją także edycje mobilne o których zapewne już słyszeliście. ;)

Obrazek

Nie opowiem tego jak się zmieniła gra od 2 bo nigdy jej na oczy nie widziałem :?
I być może część osób się zdziwiła na początku. Bo w istocie jest to menadżer piłkarski ale nie do końca ponieważ nie prowadzimy drużyny, A ZAWODNIKA.
I to właśnie uwielbiam w NSS, że nie tworzysz "bezosobowej" drużyny a stwarzasz zawodnika do którego możesz się przywiązać (immersja lvl hard :lol: )

Jak to bywa z takimi grami jest wolność wyboru a państw do wyboru jest ogrom, lig w grze jest 43 (w polskiej wersji, okrojonej przez Komputer Świat jest 8).

Można grać naprawdę dłuuuugo ale po jakimś czasie się to może znudzić (no chyba że zagracie na hardzie wtedy są jazdy z trenerami nawet jak ma sie 80% ich zadowolenia)

Szczerze nie wiem co dopisać tutaj, aa jeszcze coś ;)
Najnowsza odsłona czyt. 5 powróciła do widoku 2D. (w 2011)
Gra się poprzez dostęp do internetu codziennie można rozegrać po 3 mecze dziennie, prócz pierwszego dnia wtedy 5 meczy.
Odświeżono także wygląd menu i meczów przez nas rozgrywanych.
Obrazek

Rozpisywać się nie lubię więc dorzucam dla zainteresowanych linki do NSS.:
Strona: http://www.newstarsoccer.com/

Wymagania:
Sprawny Komputer ;)
No i w zależności jaka odsłona serii od Windowsa XP w górę, na Mac'a jest dostępna 5 odsłona gry. (od wersji 10.4)

Zdecydowanie polecam ;)
Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: New Star Soccer. Zapomniana seria menadżerów piłkarskich (ale tak nie do końca ;)

Post autor: Piteusz » 07 kwie 2018, 16:47

Kurde, Waćpan tutaj pisze prawdziwie quallity posty :D. Chociaż sam nie znam się absolutnie na piłce nożnej, to przyznam, że ciekawe toto. I jak można zgadnąć - nigdy się z tytułem nie spotkałem. Nie wiem, czy to godne skojarzenie, aczkolwiek skojarzyła mi się ta historia z New Star Soccer lekko z "Deluxe Sky Jumping". Szczególnie, że poprzednie części nie były praktycznie znane (znajdź gdzieś dsj 1 :D) i każdy kojarzy tylko "Małysza" i "Małysza w 3D" - czyli kolejno 2 i 3 część.

Awatar użytkownika
Trocisz
Posty: 200
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:17
Kontakt:

Re: New Star Soccer. Zapomniana seria menadżerów piłkarskich (ale tak nie do końca ;)

Post autor: Trocisz » 01 kwie 2020, 00:00

Drobna aktualizacja pod dwóch latach. ;>
New Star Soccer 5 przeszła całkowicie na model płatny bez free-to-play który pozwalał zagrać 3 mecze dziennie.
Więc jedyną opcją aby pograć w New Star Soccer jest znalezienie polskiej okrojonej wersji 3 części z Komputer Świat lub wydanie pieniędzy na New Star Soccer 5 na steamie.

A szkoda bo jako free-to-play z opcją zakupu abonamentu był dosyć dobrą grą, a tak zbiera sporo negatywnych recenzji przez porównywanie jej do Fify czy PES'a.
:<

ODPOWIEDZ