Jak zwiększyć populację forum?

Forum poświęcone tematom na temat forum. Wszelkie dyskusje związane z działaniem, sugestiami itd. idą tu.
Awatar użytkownika
SpartaRemixer
Posty: 173
Rejestracja: 06 sty 2019, 20:30
Lokalizacja: Co to? Windows 10?

Re: Jak zwiększyć populację forum?

Post autor: SpartaRemixer » 19 maja 2022, 16:24

Szczerze? Ja powiem krótko - To Forum jest mega Comfy, kiedy Discord sam w sobie je... Nie świeże jedzenie, czy coś. (Żeby nie być wulgarnym.)

Ja jestem rocznikiem tym samym co u Windowsa XP (Polskiego wydania nie liczę, bo ten nasz kraj to dzisiaj jest IMO zacofany, That's a fact.) i szczerze rozumiem ten cały "Appeal" do takiego forum.

Discord to jest dla niewychowanych dzieciaków, co nie wiedzą jak się zachowywać normalnie i nie potrafią być zwykłą atencyjną osobą.

Na początku byłem sceptyczny do takiego forum, ale teraz to uważam że to lepsze jest niż użeranie się z głupimi ludźmi z innych serwerów na Discordzie gdzie nie potrafią przyjąć niczego do wiadomości i myślą że tylko oni mają rację.

I teraz mam lepsze samopoczucie jak jestem tu niżeli na Discordzie, gdzie tam są jakieś bezsensowne dramy o byle co od byle kogo i po prostu to jest strata mojego czasu i nawet najlepsze serwery od tego cierpią.

Może jestem zbyt ostry, jednakże dla mnie od takich "Ludzi" Reputacja Discorda po prostu upadła w moich oczach.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I have some PCs in my collection. Most of them are the cool ones.

Monika z DDLC jest super!

Erwto

Re: Jak zwiększyć populację forum?

Post autor: Erwto » 20 maja 2022, 10:54

SpartaRemixer, mam podobne odczucia co do discorda, choć nie mogę się z niego wycofać. Jak sam wiesz jestem jedną z 3 osób która prowadzi społeczność gry RC2K. Nie chciałbym zamknąć serwera bo ciężko będzie znaleźć potem ludzi do ewentualnych zawodów.
Jednakże prawdą jest to że na forach jest jednak większa kultura niż na grupach fb czy innych.

Awatar użytkownika
SpartaRemixer
Posty: 173
Rejestracja: 06 sty 2019, 20:30
Lokalizacja: Co to? Windows 10?

Re: Jak zwiększyć populację forum?

Post autor: SpartaRemixer » 20 maja 2022, 16:28

Erwto pisze:
20 maja 2022, 10:54
SpartaRemixer, mam podobne odczucia co do discorda, choć nie mogę się z niego wycofać. Jak sam wiesz jestem jedną z 3 osób która prowadzi społeczność gry RC2K. Nie chciałbym zamknąć serwera bo ciężko będzie znaleźć potem ludzi do ewentualnych zawodów.
Jednakże prawdą jest to że na forach jest jednak większa kultura niż na grupach fb czy innych.
Akurat wasz Serwer dot. RC2K to jedyne co mnie ratuje przed wywaleniem Konta Discordowego, jeśli mam być szczery.

A wszystko "Tech Related" to dla mnie to Forum jest moim domem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I have some PCs in my collection. Most of them are the cool ones.

Monika z DDLC jest super!

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Jak zwiększyć populację forum?

Post autor: Piteusz » 21 maja 2022, 18:13

Erwto pisze:
20 maja 2022, 10:54
SpartaRemixer, mam podobne odczucia co do discorda, choć nie mogę się z niego wycofać. Jak sam wiesz jestem jedną z 3 osób która prowadzi społeczność gry RC2K. Nie chciałbym zamknąć serwera bo ciężko będzie znaleźć potem ludzi do ewentualnych zawodów.
Jednakże prawdą jest to że na forach jest jednak większa kultura niż na grupach fb czy innych.
Nie na każdym forum jest kultura 8-)

Ale potwierdzam co do Discorda. Dlatego ograniczyłem jego rolę wśród naszej społeczności. Każdy twierdzi, że to dobre posunięcie.

Awatar użytkownika
SpartaRemixer
Posty: 173
Rejestracja: 06 sty 2019, 20:30
Lokalizacja: Co to? Windows 10?

Re: Jak zwiększyć populację forum?

Post autor: SpartaRemixer » 22 maja 2022, 17:53

Piteusz pisze:
21 maja 2022, 18:13
Erwto pisze:
20 maja 2022, 10:54
SpartaRemixer, mam podobne odczucia co do discorda, choć nie mogę się z niego wycofać. Jak sam wiesz jestem jedną z 3 osób która prowadzi społeczność gry RC2K. Nie chciałbym zamknąć serwera bo ciężko będzie znaleźć potem ludzi do ewentualnych zawodów.
Jednakże prawdą jest to że na forach jest jednak większa kultura niż na grupach fb czy innych.
Nie na każdym forum jest kultura 8-)

Ale potwierdzam co do Discorda. Dlatego ograniczyłem jego rolę wśród naszej społeczności. Każdy twierdzi, że to dobre posunięcie.
Szczerze to się nie dziwię, bo dla mnie Forum >>>>> Discord, Grupy na MSG itd.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I have some PCs in my collection. Most of them are the cool ones.

Monika z DDLC jest super!

Awatar użytkownika
winxpisthebest
Posty: 23
Rejestracja: 05 paź 2022, 16:36

Re: Jak zwiększyć populację forum?

Post autor: winxpisthebest » 05 paź 2022, 17:43

A ja wolę forum. Jestem tu nowy jednak czytelnikiem jestem od kilku lat, na forum panuje lepsza atmosfera, jest lepiej posegregowane na tematy, nie wiem jakoś tak lepiej jest i na pewno dojrzalsi i normalniejsi ludzie tu są.

Awatar użytkownika
PeCeT_full
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2022, 18:42
Lokalizacja: Powiat żywiecki
Kontakt:

Re: Jak zwiększyć populację forum?

Post autor: PeCeT_full » 05 paź 2022, 19:39

winxpisthebest pisze:
05 paź 2022, 17:43
A ja wolę forum. Jestem tu nowy jednak czytelnikiem jestem od kilku lat, na forum panuje lepsza atmosfera, jest lepiej posegregowane na tematy, nie wiem jakoś tak lepiej jest i na pewno dojrzalsi i normalniejsi ludzie tu są.
Na forum zawsze będzie lepsza atmosfera, bo sama forma dzielenia się treścią nie pozwala na taką samą spontaniczność, jaka panuje na czatach. Dzięki temu można łatwiej opanować emocje, w szczególności te złe. Łatwiej też jest przybrać maskę tego „normalniejszego”.

Awatar użytkownika
SpartaRemixer
Posty: 173
Rejestracja: 06 sty 2019, 20:30
Lokalizacja: Co to? Windows 10?

Re: Jak zwiększyć populację forum?

Post autor: SpartaRemixer » 23 paź 2022, 16:30

PeCeT_full pisze:
05 paź 2022, 19:39
winxpisthebest pisze:
05 paź 2022, 17:43
A ja wolę forum. Jestem tu nowy jednak czytelnikiem jestem od kilku lat, na forum panuje lepsza atmosfera, jest lepiej posegregowane na tematy, nie wiem jakoś tak lepiej jest i na pewno dojrzalsi i normalniejsi ludzie tu są.
Na forum zawsze będzie lepsza atmosfera, bo sama forma dzielenia się treścią nie pozwala na taką samą spontaniczność, jaka panuje na czatach. Dzięki temu można łatwiej opanować emocje, w szczególności te złe. Łatwiej też jest przybrać maskę tego „normalniejszego”.
Dokładnie, ja się przejechałem na innych serwerach na Discordzie (Z czego dwa na których jestem są spoko, a reszta to padaka.) i tylko mi to psychę zryło. Żałuję, że nie zostałem na serwach na tym... Nie wiem jak to w sumie nazwać... Serwisie?... Gdzie może nie byłoby zero negatywności, ale na pewno o "Milion" mniej niż na tych na których ja sam byłem. Ponieważ póki co, to Forum to moja jedyna "Terapia" Tak jakby.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I have some PCs in my collection. Most of them are the cool ones.

Monika z DDLC jest super!

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 992
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Jak zwiększyć populację forum?

Post autor: Piteusz » 24 paź 2022, 13:55

SpartaRemixer pisze:
23 paź 2022, 16:30
Dokładnie, ja się przejechałem na innych serwerach na Discordzie (Z czego dwa na których jestem są spoko, a reszta to padaka.) i tylko mi to psychę zryło.
Nasz serwer Discord to padaka? Szkoda :cry:.
W tym momencie jest całkiem miły i przyjemny. Moim zdaniem, rzecz jasna.

Awatar użytkownika
SpartaRemixer
Posty: 173
Rejestracja: 06 sty 2019, 20:30
Lokalizacja: Co to? Windows 10?

Re: Jak zwiększyć populację forum?

Post autor: SpartaRemixer » 24 paź 2022, 15:50

Piteusz pisze:
24 paź 2022, 13:55
SpartaRemixer pisze:
23 paź 2022, 16:30
Dokładnie, ja się przejechałem na innych serwerach na Discordzie (Z czego dwa na których jestem są spoko, a reszta to padaka.) i tylko mi to psychę zryło.
Nasz serwer Discord to padaka? Szkoda :cry:.
W tym momencie jest całkiem miły i przyjemny. Moim zdaniem, rzecz jasna.
Sęk w tym, że wasz serwer należy do tego jednego z DWÓCH, które są spoko... Także... Mówię o innych zupełnie serwerach.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I have some PCs in my collection. Most of them are the cool ones.

Monika z DDLC jest super!

Zablokowany