Laptop do 500 zł

Forum poświęcone wszelakim komputerom. PC, Atari, Amiga, Apple. Komputery stare jak i nowe. Unikatowe jak i bardziej powszechne.
Awatar użytkownika
xp234
Posty: 619
Rejestracja: 31 mar 2018, 15:23
Lokalizacja: error 404 - lokalizacji nie znaleziono
Kontakt:

Re: Laptop do 500 zł

Post autor: xp234 » 12 maja 2018, 11:52

Spoko, mam zwykłą obudowę, i wolę jednak laptopa bo doszedłem do wniosku że nie potrzebuję niczego szalonego więc będę się rozglądał za T420 bo kolega ma Lenovo Ideapad 100 z intel hd i nawet sporo na tym działa, a co do laptopów z Kiano to wiem, że one są słabe, bo kiedyś myślałem żeby czymś takim zastąpić eee pc ale jednak zrezygnowałem z tego pomysłu i w sumie dobrze.
I mam jeszcze pytanie, co myślisz o Dell Latitude albo o HP Probook? Bo na Allegro jest ich dość sporo do 500 zł.
Main #1: HP 15 bs000nw, N3060, 8GB, SSD 480GB, Win10 21H1
Main #2: Asus T100TA, Z3775, 2GB, 32GB eMMC + SSD 120GB, Win8.1
Other: Eee PC 1001PQ, Dell C640, Thinkpad R60, Toshiba 500CS
http://xp234.ugu.pl

Awatar użytkownika
Piteusz
Site Admin
Posty: 1002
Rejestracja: 28 mar 2018, 02:12
Lokalizacja: /home/piteusz/
Kontakt:

Re: Laptop do 500 zł

Post autor: Piteusz » 12 maja 2018, 22:37

Dell Latitude i HP Probooki to też dobre laptopy. Używam jednego takiego w pracy HP (nie miałem wyboru) i stwierdzam, że prócz braku środkowego przycisku do trackpointa (co czyni go useless) i kiepskiej klawiatury - jest to porządny sprzęt na lata. Dell Latitude też jest zarąbisty. Nawet moim zdaniem lepszy niż Probook. Ale trackpoint jest... dziwny. Taki jakiś obślizgły. Po paru latach użytkowania robi się okropny w używaniu, jakby się dotykało jakiegoś aliena. Lub nieupieczone mięso. Ble. Latitude są fajne nowe i stare. Czego nie można powiedzieć niestety o nowych Thinkpadach. Od T440 i X240 w górę - padają jak muchy i ciągle latają na gwarancję. W ciągu tygodnia miałem 13 zgłoszeń z nowszymi Thinkpadami. I stwierdzam, że chyba coś Lelnovo spartoliło w tych laptopach... I to porządnie. A taki przykładowo X280 ma na stałe przyklejoną baterię, przylutowany ram i dysk. Serio. Jak już kopiować japko, to kopiujcie te dobre rzeczy, NIE ABOMINACJE INŻYNIERSKIE. Jakbym wybierał nowy laptop - wziąłbym obecnie Della (lub japko, ale to nie ten dział, więc cicham).

ODPOWIEDZ